• 608 775 582
  • PO-PÁ: 8:00-18:00
  •  

PRODEJ LÉTO 2022 ZAHÁJEN. OBJEDNEJTE SI VČAS NEJLEPŠÍ TERMÍNY A CHATY.

ZÁLOHA JEN 30%, DOPLATEK AŽ PŘÍŠTÍ ROK.

ZARS

SOUTĚŽ O POUKAZ V HODNOTĚ 1000 Kč

11. 9. 2021

Vyhrajte poukázku v hodnotě 1000 Kč na nákup dovolené na portále Zars. 

Dovolená na chatě nebo chalupě

27. 1. 2021

Pronájem chaty nebo chalupy je oblíbený a vyhledávaný typ dovolené. Dnes není potřeba mít vlastní chalupu, kde se donekonečna staráte o dům a zahradu, a na odpočinek vám vlastně ani nezbude čas. Máte skvělou možnost pronajmout si chatu nebo chalupu a užít si dovolenou bez starostí. My už se o všechno postaráme, objekty pravidelně navštěvujeme a kontrolujeme.  

SOUTĚŽ O POUKAZ V HODNOTĚ 1 500 Kč

21. 5. 2020


VYHRAJTE POUKAZ NA LETNÍ DOVOLENOU V ČECHÁCH

Světové památky nejsou jen v zahraničí, najdete je i v Česku

25. 4. 2020

Nemusíte smutnit, že letos pravděpodobně zahraniční dovolenou vynecháte. Není třeba jezdit do světa, abyste viděli úchvatné věci, které stvořil člověk nebo sama příroda. Pojďme se společně podívat na zahraniční skvosty, jejiž paralelu najdeme i u nás v Česku. A možná ještě lepší, no posuďte sami. 

Firemní setkání na chatách v Trojanovicích

24. 5. 2017

Byly to krásné dva dny, ale utekly jako voda. V pátek 19.5. a v sobotu 20.5. strávil celý tým ZARS společný čas v Příboře, Trojanovicích a Rožnově pod Radhoštěm. Sešli jsme se kvůli práci, ale také jsme si užívali volna a připraveného programu.

V pátek otestoval SEO specialista Karel s paní Tuzovou webové stránky. Přesněji řečeno, bylo to za přispění řady uživatelů, kteří uvedli, co by na našich webových stránkách vylepšili a co jim tam chybí. Chceme, aby vyhledávání dovolené na www.zars.cz bylo pro zákazníky maximálně příjemné a pohodlné. Díky testování už víme, co lze ještě změnit a zdokonalit.

Nové chaty a chalupy v Beskydech

29. 4. 2017

Komu se nelení, tomu se zelení! Na našem zeleném portále Zars neleníme a stále pro Vás rozšiřujeme nabídku chat a chalup. My se staráme za Vás. A vy si můžete v klidu a bez starostí prožít dovolenou HEZKY ČESKY. Třeba právě v nádherné chráněné krajinné oblasti Beskyd, kde nyní máme několik nových objektů a jako bonus přidáváme tipy na výlety v okolí pro Vaší dovolenou. 

2 chaty + 1 hřiště = skvělá aktivní dovolená v Krušných horách

19. 3. 2017

O všechny chaty a chalupy v naší nabídce se pečlivě staráme. Aktualizujeme informace, fotíme a ptáme se majitelů na nejrůznější otázky. Zkrátka děláme vše proto, abyste si Vaši dovolenou užili HEZKY ČESKY. Tentokrát jsme navštívili chaty rovnou dvě, ve vesnici Rotava v Krušných horách nás přivítal pan Kroc. Sedli jsme si na terasu, popíjeli kafíčko, na klín nám vyskočil zdejší mazlivý kocour Mikeš a spokojeně předl. Slyšeli jsme zurčení nedalekého potůčku a dýchali čerstvý horský vzduch, cítili jsme se jako na dovolené.. 

Co si sbalit na zimní dovolenou na chatě? Máme pro Vás seznam věcí, které s sebou určitě musíte mít!

22. 1. 2017
Dovolená už se blíží, těšíte se čím dál víc. V mysli střádáte věci, které si určitě chcete vzít s sebou a na které nesmíte zapomenout? Máme pro Vás pár tipů na věci, které se Vám budou na dovolené na chatě či chalupě hodit. 

Rozjeli jsme se pořídit pro Vás nové snímky chat a chalup v Beskydech a na Valašsku.

23. 10. 2016

Na portále ZARS najdete širokou nabídku nejrůznějších chat a chalup k pronajmutí za ceny přímo od majitele. Abychom udrželi náš vysoký standard, klademe velký důraz na kvalitu služeb a zákaznický servis. Pravidelně navštěvujeme, kontrolujeme a vylepšujeme objekty, kde můžete strávit Vaši dovolenou hezky česky. V září jsme byli zkontrolovat chaty a chalupy z naší nabídky umístěné v krásném přírodním prostředí Beskyd a Valašska a všechny Vám můžeme opravdu vřele doporučit. Nově pořízené fotografie naleznete v prezentaci objektu na webu Zars.

Hájovna Pelec - v kouzelné samotě

30. 8. 2016

Chcete pít kojeneckou vodu přímo z vodovodního koutku, dýchat čistý vzduch a v noci vidět nebe plné hvězd? Pak jste na správném místě. Právě v této kouzelné pohádkové jihočeské krajině u Kamenice nad Lipou se nachází hájovna Pelec. K pronájmu je část hájenky, úplná samota na louce u lesa bez sousedů, ke které se navíc váže hezká pověst o Kněžském rybníku:

2500

Zákazníků s námi jelo 3x a více

120

Majitelů chalup je s námi přes 20 let

450+

Chat a chalup k pronájmu

98%

Zákazníků nás doporučuje