• 608 775 582
  • PO-PÁ: 8:00-18:00
  •  

OBJEDNEJTE SI VČAS NEJLEPŠÍ TERMÍNY A CHATY.

Při platbě využijte příspěvek od zaměstnavatele, benefity nebo kartu Sphere.

 

ZARS

Podzimní slunečný víkend na chatě: Balzám na duši

23. 9. 2023

Letní dovolená je za vámi a vy si říkáte, že už nemáte na co se těšit? Stačí si vzít jeden den volna v práci, přidat k tomu víkend, a hned máte příležitost vyrazit do přírody a prožít kouzelné podzimní chvíle.

Stromy mění své barvy a oblékají se do nádherných odstínů, vzduch je čerstvý s vůní spadaného listí, a příroda se postupně připravuje na zimní klid. Jak lépe vnímat tuto podzimní atmosféru než z útulné chaty či chalupy, kde můžete být uprostřed těchto malebných scenérií a načerpat novou energii?

Velikonoční akce

19. 3. 2022

Oslavte Velikonoce výletem. Navštivte trhy, jarmarky, hrady nebo zámky, kde chystají nejrůznější program spojený s tradicemi a zvyky Velikonoc. Připravili jsme pro vás několik tipů, kam vyrazit na Velikonoce - s dětmi i bez nich. Nebo ještě lépe, využijte svátečních dnů a užijte si Velikonoce v přírodě nebo na vesnici, kde se Velikonoce slaví tradičně. Pronajměte si chatu nebo chalupu a vychutnejte si volné jarní dny plnými doušky - Velikonoční pobyty

Velikonoční tradice a zvyky

13. 3. 2022

Přišlo jaro a s ním se blíží Velikonoce. Datum tohoto svátku je pohyblivý a každý rok ho slavíme jindy. Kdy budou letos Velikonoce? Určíme to jednoduše, jedná se o neděli po prvním jarním úplňku. Letos připadá Velikonoční pondělí na 18.dubna. A nejen k tomuto dni se vážou velikonoční tradice a zvyky. Koledování, pomlázka, velikonoční vajíčka. Ale víte o tom, že se vajíčka dávala do popela nebo hrachu? A kde se vzal velikonoční zajíček? Odpovědi na tyhle otázky a další zajímavosti Vám přinášíme v našem článku. 

Vánoční tradice a zvyky

21. 12. 2021

Vánoce jsou už za pár dní a kouzelná atmosféra na nás dýchá na každém rohu. Svátky klidu a pohody jsou spojené s mnoha zvyky a tradicemi, které doma děláváme tradičně každý rok a bez kterých si Vánoce neumíme ani představit. A stejně tak to dělávaly i generace před námi. I když některé zvyky se v průběhu časů změnily. Věděli jste například, že než se k nám v 19. století dostal Ježíšek, nosíval dárky svatý Mikuláš 5. prosince a na Moravě zase Štědron? Podíváme se společně na české vánoční tradice a zvyky a zajímavosti, které se k nim váží.

Dárkový poukaz na dovolenou na chatě

15. 12. 2021

Darujte dárek, který potěší každého. Dovolenou milují všichni a společně strávený čas je nejkrásnější dárek, který můžete dát. Vykouzlete Vašim blízkým úsměv na tváři, když pod stromečkem rozbalí poukaz na dovolenou na chatě. 

Osvědčený recept na výborné perníčky

1. 12. 2021

Přišel nám čas adventu, vánoční atmosféry a k tomu neodmyslitelně patří i vůně z pečení cukroví. Zkuste náš osvědčený recept na výborné perníčky, které děti milují a většinou jsou pryč dřív, než je stihnete nazdobit. Doporučujeme rovnou zadělat těsto z dvojité dávky anebo je do Vánoc upečete ještě jednou.

Co si s sebou zabalit, když si pronajmete chatu na týden

7. 10. 2021

Blíží se vám dovolená a lámete si hlavu nad tím, co všechno si s sebou zabalit? S námi to zvládnete snadno a rychle. Zapomeňte na tunu nepotřebných věcí. Máme pro vás tipy jen na ty nejdůležitější věci, bez kterých se neobejdete.

SOUTĚŽ O POUKAZ V HODNOTĚ 1000 Kč

11. 9. 2021

Vyhrajte poukázku v hodnotě 1000 Kč na nákup dovolené na portále Zars. 

Dovolená na chatě nebo chalupě

27. 1. 2021

Pronájem chaty nebo chalupy je oblíbený a vyhledávaný typ dovolené. Dnes není potřeba mít vlastní chalupu, kde se donekonečna staráte o dům a zahradu, a na odpočinek vám vlastně ani nezbude čas. Máte skvělou možnost pronajmout si chatu nebo chalupu a užít si dovolenou bez starostí. My už se o všechno postaráme, objekty pravidelně navštěvujeme a kontrolujeme.  

SOUTĚŽ O POUKAZ V HODNOTĚ 1 500 Kč

21. 5. 2020


VYHRAJTE POUKAZ NA LETNÍ DOVOLENOU V ČECHÁCH

10 000+

Zákazníků s námi jelo 2x a více

200+

Majitelů chalup je s námi přes 10 let

500+

Chat a chalup k pronájmu

98%

Zákazníků nás doporučuje