• 608 775 582
  • PO-PÁ: 8:00-18:00
  •  

ZARS

Vánoční tradice a zvyky

21. 12. 2021

Vánoce jsou už za pár dní a kouzelná atmosféra na nás dýchá na každém rohu. Svátky klidu a pohody jsou spojené s mnoha zvyky a tradicemi, které doma děláváme tradičně každý rok a bez kterých si Vánoce neumíme ani představit. A stejně tak to dělávaly i generace před námi. I když některé zvyky se v průběhu časů změnily. Věděli jste například, že než se k nám v 19. století dostal Ježíšek, nosíval dárky svatý Mikuláš 5. prosince a na Moravě zase Štědron? Podíváme se společně na české vánoční tradice a zvyky a zajímavosti, které se k nim váží.

Dárkový poukaz na dovolenou na chatě

15. 12. 2021

Darujte dárek, který potěší každého. Dovolenou milují všichni a společně strávený čas je nejkrásnější dárek, který můžete dát. Vykouzlete Vašim blízkým úsměv na tváři, když pod stromečkem rozbalí poukaz na dovolenou na chatě. 

Osvědčený recept na výborné perníčky

1. 12. 2021

Přišel nám čas adventu, vánoční atmosféry a k tomu neodmyslitelně patří i vůně z pečení cukroví. Zkuste náš osvědčený recept na výborné perníčky, které děti milují a většinou jsou pryč dřív, než je stihnete nazdobit. Doporučujeme rovnou zadělat těsto z dvojité dávky anebo je do Vánoc upečete ještě jednou.

Co si s sebou zabalit, když si pronajmete chatu na týden

7. 10. 2021

Blíží se vám dovolená a lámete si hlavu nad tím, co všechno si s sebou zabalit? S námi to zvládnete snadno a rychle. Zapomeňte na tunu nepotřebných věcí. Máme pro vás tipy jen na ty nejdůležitější věci, bez kterých se neobejdete.

SOUTĚŽ O POUKAZ V HODNOTĚ 1000 Kč

11. 9. 2021

Vyhrajte poukázku v hodnotě 1000 Kč na nákup dovolené na portále Zars. 

Dovolená na chatě nebo chalupě

27. 1. 2021

Pronájem chaty nebo chalupy je oblíbený a vyhledávaný typ dovolené. Dnes není potřeba mít vlastní chalupu, kde se donekonečna staráte o dům a zahradu, a na odpočinek vám vlastně ani nezbude čas. Máte skvělou možnost pronajmout si chatu nebo chalupu a užít si dovolenou bez starostí. My už se o všechno postaráme, objekty pravidelně navštěvujeme a kontrolujeme.  

SOUTĚŽ O POUKAZ V HODNOTĚ 1 500 Kč

21. 5. 2020


VYHRAJTE POUKAZ NA LETNÍ DOVOLENOU V ČECHÁCH

Světové památky nejsou jen v zahraničí, najdete je i v Česku

25. 4. 2020

Nemusíte smutnit, že letos pravděpodobně zahraniční dovolenou vynecháte. Není třeba jezdit do světa, abyste viděli úchvatné věci, které stvořil člověk nebo sama příroda. Pojďme se společně podívat na zahraniční skvosty, jejiž paralelu najdeme i u nás v Česku. A možná ještě lepší, no posuďte sami. 

Firemní setkání na chatách v Trojanovicích

24. 5. 2017

Byly to krásné dva dny, ale utekly jako voda. V pátek 19.5. a v sobotu 20.5. strávil celý tým ZARS společný čas v Příboře, Trojanovicích a Rožnově pod Radhoštěm. Sešli jsme se kvůli práci, ale také jsme si užívali volna a připraveného programu.

V pátek otestoval SEO specialista Karel s paní Tuzovou webové stránky. Přesněji řečeno, bylo to za přispění řady uživatelů, kteří uvedli, co by na našich webových stránkách vylepšili a co jim tam chybí. Chceme, aby vyhledávání dovolené na www.zars.cz bylo pro zákazníky maximálně příjemné a pohodlné. Díky testování už víme, co lze ještě změnit a zdokonalit.

Nové chaty a chalupy v Beskydech

29. 4. 2017

Komu se nelení, tomu se zelení! Na našem zeleném portále Zars neleníme a stále pro Vás rozšiřujeme nabídku chat a chalup. My se staráme za Vás. A vy si můžete v klidu a bez starostí prožít dovolenou HEZKY ČESKY. Třeba právě v nádherné chráněné krajinné oblasti Beskyd, kde nyní máme několik nových objektů a jako bonus přidáváme tipy na výlety v okolí pro Vaší dovolenou. 

10 000+

Zákazníků s námi jelo 2x a více

200+

Majitelů chalup je s námi přes 10 let

480+

Chat a chalup k pronájmu

98%

Zákazníků nás doporučuje