ZARS

Firemní setkání na chatách v Trojanovicích

24. 5. 2017

Byly to krásné dva dny, ale utekly jako voda. V pátek 19.5. a v sobotu 20.5. strávil celý tým ZARS společný čas v Příboře, Trojanovicích a Rožnově pod Radhoštěm. Sešli jsme se kvůli práci, ale také jsme si užívali volna a připraveného programu.

V pátek otestoval SEO specialista Karel s paní Tuzovou webové stránky. Přesněji řečeno, bylo to za přispění řady uživatelů, kteří uvedli, co by na našich webových stránkách vylepšili a co jim tam chybí. Chceme, aby vyhledávání dovolené na www.zars.cz bylo pro zákazníky maximálně příjemné a pohodlné. Díky testování už víme, co lze ještě změnit a zdokonalit.

Nové chaty a chalupy v Beskydech

29. 4. 2017

Komu se nelení, tomu se zelení! Na našem zeleném portále Zars neleníme a stále pro Vás rozšiřujeme nabídku chat a chalup. My se staráme za Vás. A vy si můžete v klidu a bez starostí prožít dovolenou HEZKY ČESKY. Třeba právě v nádherné chráněné krajinné oblasti Beskyd, kde nyní máme několik nových objektů a jako bonus přidáváme tipy na výlety v okolí pro Vaší dovolenou. 

2 chaty + 1 hřiště = skvělá aktivní dovolená v Krušných horách

19. 3. 2017

O všechny chaty a chalupy v naší nabídce se pečlivě staráme. Aktualizujeme informace, fotíme a ptáme se majitelů na nejrůznější otázky. Zkrátka děláme vše proto, abyste si Vaši dovolenou užili HEZKY ČESKY. Tentokrát jsme navštívili chaty rovnou dvě, ve vesnici Rotava v Krušných horách nás přivítal pan Kroc. Sedli jsme si na terasu, popíjeli kafíčko, na klín nám vyskočil zdejší mazlivý kocour Mikeš a spokojeně předl. Slyšeli jsme zurčení nedalekého potůčku a dýchali čerstvý horský vzduch, cítili jsme se jako na dovolené.. 

Co si sbalit na zimní dovolenou na chatě? Máme pro Vás seznam věcí, které s sebou určitě musíte mít!

22. 1. 2017
Dovolená už se blíží, těšíte se čím dál víc. V mysli střádáte věci, které si určitě chcete vzít s sebou a na které nesmíte zapomenout? Máme pro Vás pár tipů na věci, které se Vám budou na dovolené na chatě či chalupě hodit. 

Rozjeli jsme se pořídit pro Vás nové snímky chat a chalup v Beskydech a na Valašsku.

23. 10. 2016

Na portále ZARS najdete širokou nabídku nejrůznějších chat a chalup k pronajmutí za ceny přímo od majitele. Abychom udrželi náš vysoký standard, klademe velký důraz na kvalitu služeb a zákaznický servis. Pravidelně navštěvujeme, kontrolujeme a vylepšujeme objekty, kde můžete strávit Vaši dovolenou hezky česky. V září jsme byli zkontrolovat chaty a chalupy z naší nabídky umístěné v krásném přírodním prostředí Beskyd a Valašska a všechny Vám můžeme opravdu vřele doporučit. Nově pořízené fotografie naleznete v prezentaci objektu na webu Zars.

Zadní Telnice - Slunečná stráň

25. 9. 2016

Máme pro Vás nově vloženou pětilůžkovou chatu s úžasnou polohou nejen pro lyžaře. Na sjezdovku můžete vyrazit rovnou v přeskáčích, 100 m a jste na svahu. Zadní Telnice v Krušných horách je atraktivní turistická oblast po všechna roční období. Kříží se zde turistické, cyklistické i bežkařské tratě. V blízkém okolí je mnoho turistických cílů - Komáří Vížka, skalní město Tisá, rozhledna Děčínský Sněžník, Českosaské Švýcarsko - Hřensko a Pravčická Brána a další. 

Hájovna Pelec - v kouzelné samotě

30. 8. 2016

Chcete pít kojeneckou vodu přímo z vodovodního koutku, dýchat čistý vzduch a v noci vidět nebe plné hvězd? Pak jste na správném místě. Právě v této kouzelné pohádkové jihočeské krajině u Kamenice nad Lipou se nachází hájovna Pelec. K pronájmu je část hájenky, úplná samota na louce u lesa bez sousedů, ke které se navíc váže hezká pověst o Kněžském rybníku:

Chata Prostřední Bečva

13. 7. 2016

V turisticky atraktivní části Moravskoslezských Beskyd v obci Prostřední Bečva, pouze 9 km od Rožnova pod Radhoštěm, najdete dřevěnou 4-lůžkovou chatu, kterou jsme nově zařadili do naší nabídky. Na dovolené zde se můžete hýčkat v sauně, vířivce a bazénu. Zahrát si kulečník, šipky nebo stolní tenis a využívat Wi-fi připojení zdarma. Na travnatém oploceném pozemku leží spolu s apartmány 2016029 a 2016028, kde je na zahradě k dispozici altán s krbem, houpačky, pískoviště, trampolína, bazén a společenská místnost.

Malá rodinná zahradnická farma s agroturistickým ubytováním

28. 6. 2016

Přinášíme Vám rozhovor s panem Kolaříkem, majitelem rodinné zahradnické farmy s agroturistickým ubytováním. Po týdnu dovolené v Kamenici zrelaxujete tělo, duši i mysl a odnesete si nejen vzpomínky na krásné chvíle, ale i mnohé zkušenosti a poznání z oboru zahradničení a zdravého životního stylu.

Dolní Bušínov II

15. 5. 2016

V podhůří Jeseníků v klidné rekr. oblasti se dvěma vodními nádržemi. Najdete chatu obklopenou lesem, kterou jsme zařadili nově do nabídky. V blízkosti sportovně rekreačního areálu, kde najdete veškeré vyžití - lanové centrum, lezecká věž, skákací boty, lukostřelba, bungee trampolína, beach volejbal, stoly na stolní tenis, multifunkční hřiště s umělým povrchem (badminton, malá kopaná, tenis, volejbal). Pro nejmenší dřevěný hrad s lanovými mosty, dva kolotoče, závěsná houpačka, pružinová houpadla, pískoviště, kreslící tabule.