• 608 775 582
  • PO-PÁ: 8:00-18:00
  •  

OBJEDNEJTE SI VČAS NEJLEPŠÍ TERMÍNY A CHATY.

Při platbě využijte příspěvek od zaměstnavatele, benefity nebo kartu Sphere.

 

Thermalpark Dunajská Streda

Vodní plochy, koupaliště , okres  Dunajská Streda

Celkem 10 horkých bazénů, z toho čtyři venkovní, jsou naplněny mineralizovanou léčivou vodouteplotě mezi 26°C až  39°C. V tom nejteplejším bazénu máte pocit jako když si vlezete do opravdu horké vany, pak už zbývá se jen uvolnit a užít si ten hřejivý slastný pocit. Relaxovat můžete též v solné jeskyni. Saunový svět nabízí čtyři druhy saun - finskou, bio, infra a páru. Otevřeno je celoročně a tak si v létě můžete zasportovat na plážovém minigolfu, multifunkčním hřišti, zahrát si tenis nebo šachy. V zimě je skvělé mít celé tělo ponořené do horké vody a zároveň cítit ten chlad ze vzduchu. Děti se tu dostatečně vyřádí na sedmi tobogánech a v dětském bazénu, v létě je pak připraven klub se zábavným programem. Zázemí je zde příjemné, parkoviště dostatečně velké, velký výběr stánků s občerstvením a překvapivě za příznivé ceny. Zažijete tu zábavu i odpočinek a navíc uděláte něco pro své zdraví.

Na zemský povrch zde vyvěrá pramen o teplotě 57 °C, který obsahuje minerální látky a jeho příznivé účinky působí hlavně při těžkostech pohybového ústrojí. Zajímavostí je, že objevení tohoto léčivého pramenu byla vlastně náhoda. Koupaliště zde bylo již v 80. letech a právě tehdy tady prováděli olejový vrt a narazili přitom na horký pramen v hloubce 1600 metrů. A od té doby to v Žitném Ostrově jen vzkvétá. Najdete tu relax i zábavu pro všechny věkové kategorie.


Další turistické cíle v oblasti Jižní Slovensko (13) nebo okresu Dunajská Streda (3).

Chalupy k pronájmu v okolí

Apartmán(y) Velký Meder k pronájmu, Jižní Slovensko

Apartmán(y) Velký Meder - 700 m termální aquapark s minigolfem..

Číslo objektu: 2004035   Jižní Slovensko (18,9 km vzdušnou čarou)
Apartmány se samostatným vchodem, vhodné pro spřátelené rodiny, skupinku kamarádů, ale lze je pronajímat i samostatně. Relaxovat můžete v 700 metrů vzdálených termálních bazénech. Výborná výchozí poloha pro spoustů výlety po okolí. Vypravte se k vodnímu dílu Gabčíkovo a užijte si vyhlídkovou plavbu lodí....
14 4
Od: 4.980 Kč na týden

10 000+

Zákazníků s námi jelo 2x a více

200+

Majitelů chalup je s námi přes 10 let

500+

Chat a chalup k pronájmu

98%

Zákazníků nás doporučuje