Jičín - chaty s vnitřním krbem: 3 objekty

☀️  Jak vybrat chatu?

  • Vyberte lokalitu ve filtrech
  • Zadejte počet osob, termín a požadavky na objekt
  • V detailu objektu si zobrazte konkrétní volné termíny

☀️  Jak vybrat chatu?

  • Vyberte lokalitu ve filtrech
  • Zadejte počet osob, termín a požadavky na objekt
  • V detailu objektu si zobrazte konkrétní volné termíny

Chata s vnitřním krbem je nejen romantická a praktická. Bydlíte v bytě a toužíte na dovolené po přikládání dřeva do krbu?

Roubenka Stupná k pronájmu, Český ráj
Akce

Roubenka Stupná - kouzelný výhled z terasy s posezením a dětské hřiště

Číslo objektu: 2018019   Český rájTop hodnocení
Roubenku na krásném místě v Podkrkonoší v oblasti Českého Ráje ocení Ti, kteří mají rádi klid a okouzlující výhledy. Roubenku si užijete celoročně, v létě poznejte okolí v sedle kola, nebo pěší procházkou, v zimě nasadíte běžky, nebo si zajedete zalyžovat do 5 km vzdálené Pecky. Navštívit zde můžete město pohádek Jičín, prozkoumejte hrad Pecka, odpočiňte si v lázních Bělohrad.
10 4
Od: 2.400 Kč za objekt a noc
Denně aktualizované termíny
27. 6. 2026 - 4. 7. 2026 24.780 Kč  27.980 Kč za týden
11. 7. 2026 - 18. 7. 2026 24.780 Kč  27.980 Kč za týden
15. 8. 2026 - 22. 8. 2026 24.780 Kč  27.980 Kč za týden
22. 8. 2026 - 29. 8. 2026 24.780 Kč  27.980 Kč za týden
Chalupa Radkyně k pronájmu, Český ráj

Chalupa Radkyně - klid u lesa, s ohništěm, grilem a pískovištěm

Číslo objektu: 2005188   Český rájTop hodnocení
Romantické toulky, koupání v přírodě a výlety autem v létě, lyžování a radovánky na sněhu v zimě. Stylová chalupa tvoří mimořádně pohodlnou základnu pro paprskovité výlety v nádherném, dechberoucím Českém ráji. Leží na klidné polosamotě v čistém prostředí lesa. Hrady Pecka, Trosky nebo Humprecht leží nedaleko odsud, další památky nebo větší města jsou rovněž výborně dostupná.
8 3
Od: 2.400 Kč za objekt a noc
Zarsík
Chata Pařezská Lhota velká k pronájmu, Český ráj

Chata Pařezská Lhota velká - v okouzlujícím Českém ráji

Číslo objektu: 2017021   Český ráj
V okouzlujícím Českém ráji, kde se točil film „Jak dostat tatínka do polepšovny“, leží stylová chata s velkou zahradou. Nedaleko jsou legendární Prachovské skály, romantické rybníky, krásná příroda a skvěle značené turistické trasy. Ideální dovolená pro sportovce, rodiny, turisty, horolezce, cyklisty, houbaře i rybáře. Český ráj je bohatý i na hrady, zámky, rozhledny a další lákadla. Zahrada je společná pro dvě chaty, druhá chata v naší nabídce pod číslem 2017022.
8 2
Od: 1.680 Kč za objekt a noc
10 000+

Zákazníků s námi jelo 2x a více

200+

Majitelů chalup je s námi přes 10 let

500+

Chat a chalup k pronájmu

98%

Zákazníků nás doporučuje