• 608 775 582
  • PO-PÁ: 8:00-18:00
  •  

OBJEDNEJTE SI VČAS NEJLEPŠÍ TERMÍNY A CHATY.

Při platbě využijte příspěvek od zaměstnavatele, benefity nebo kartu Sphere.

 

Zimní katalog CA ZARS

Vážení majitelé rekreačních objektů,

i když momentálně běží v plném proudu objednávání pobytů na letní sezónu, pokud pronajímáte svůj objekt i přes zimní sezónu, je nejvyšší čas zkontrolovat prezentaci objektu a ceník na zimní sezónu.. V minulých letech jsme Vám v tuto dobu obvykle rozesílali poštou ke kontrole: zimní popis Vašeho objektu, informace k příjezdu pro klienty a dodatek ceníku na zimní sezónu. Díky novému portálu www.zars.cz a jeho možnostem je letos vše jednodušší.

V termínu do 20.5.2011 je potřeba, abyste ve své administraci na www.zars.cz provedli kontrolu:

1) v pravé liště v menu majitele si rozklikněte "editace osobních údajů" a zkontrolujte, zda všechana data jsou v pořádku (především aktuální telefonní kontakty, e-mail a číslo bankovního účtu) a případné změny nezapomeňte "uložit"

2) dále v pravém menu rozklikněte "editace objektů" pro kontrolu popisu objektu a ceníku.

a) Popis objektu: proklikněte v tabulce název vašeho objektu - doplňte nebo opravte vlastnosti objektu, zkontrolujte zimní popis a důležité informace (data z důležitých informací se tisknou tákazníkům do poukazu k pobytu) a doplňte nově zařazené vlastnostni uložené pod názvem "provoz": víkendové pobyty, vánoce, silvestr, velikonoce. Pokud objekt např. na silvestra nabízíte a vlastnost nezakliknete, nebude se Váš objekt zobrazovat ve zvláštních silvestrovských nabídkách, podobně je to tak i s vánoci, víkendy...

b) Podívejte se na současný ceník a pokud budete chtít upravit cenu na zimní sezónu, rozklikněte si "návrh ceníku na zimní sezónu 2011". Přístup do návrhu ceníku bude po 20.5.2011 uzavřen, pokud do té doby neprovedete eventuelní změny, bude se objekt nabízet za ceny z minulé sezóny. U většiny objektů chybí ceny na velikonoce, vánoce a Silvestra, prosíme o jejich doplnění.

Věříme, že si uděláte chvilku čas a svou prezentaci doplníte a upravíte. Nezapomeňte, že jste za zveřejněný popis na internetu odpovědní a určitě nechce nikdo z nás řešit případné reklamace od zákazníků vyplývající z chybných informací o objektu.

Pokud máte nové fotografie, přidejte je na portál, hezké fotografie jsou pro zákazníky rozhodující při výběru jejich dovolené.

Pokud si nebudete s něčím vědět rady, neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo na tel.č. 608 77 55 82!

 

10 000+

Zákazníků s námi jelo 2x a více

200+

Majitelů chalup je s námi přes 10 let

500+

Chat a chalup k pronájmu

98%

Zákazníků nás doporučuje