• 608 775 582
  • PO-PÁ: 8:00-18:00
  •  

OBJEDNEJTE SI VČAS NEJLEPŠÍ TERMÍNY A CHATY.

Při platbě využijte příspěvek od zaměstnavatele, benefity nebo kartu Sphere.

 

Spuštění nového webu ZARS dne 4.10.2018

Vážení pronajímatelé,
komunikace s našimi zákazníky a s Vámi ubytovateli je pro nás prioritou. Jedním z klíčových komunikačních nástrojů je i webová prezentace, proto jsme se rozhodli k jejímu vylepšení a dne 4.10.2018 jsme spustili nové webové stránky ZARS vyrobené na základě uživatelského testování přesně na míru požadavkům našich zákazníků a ubytovatelů.
Došlo ke zlepšení administrace webu, k úpravě grafické podoby webových stránek, zpřehlednění jednotlivých odkazů a zároveň k několika novinkám. Nově jsme pro zákazníky vytvořili sekce vyhledávání objektů dle turistických cílů nebo za pomoci přehledné mapy. Celým portálem pak zákazníky provází malý Zarsík.
Web bude rychlejší, zabezpečený a bude přivádět více zákazníků.

Pokud narazíte na chybu, stačí kliknout na červené tlačítko "Zpětná vazba" a chybku stručně popsat (první je potřeba jen kliknout na jednoho ze "smajlíků"). Při nahlášení se nám pošle odkaz na konkrétní stránku a udělá se kopie aktuální obrazovky.
Předem děkujeme za Vaše podněty a hlavně pochopení, pokud dojde k případným malým nefunkčnostem, které budeme průběžně odstraňovat.
Odkaz na přihlášení pro ubytovatele do administrace je jednoduše vpravo nahoře na nebo dole v patičce webu na adrese https://zars.cz v sekci pro ubytovatele. Přihlásit se můžete pomocí vašich stávajících přihlašovacích údajů.

Těšíme se na další spolupráci a případné náměty či připomínky k vizuální i obsahové stránce webu.

Tým CA ZARS

10 000+

Zákazníků s námi jelo 2x a více

200+

Majitelů chalup je s námi přes 10 let

500+

Chat a chalup k pronájmu

98%

Zákazníků nás doporučuje