• 608 775 582
  • PO-PÁ: 8:00-18:00
  •  

OBJEDNEJTE SI VČAS NEJLEPŠÍ TERMÍNY A CHATY.

Při platbě využijte příspěvek od zaměstnavatele, benefity nebo kartu Sphere.

 

Nabídněte svou chatu nebo chalupu k pronájmu

Nabídněte svou chatu nebo chalupu k pronájmu

Chceme z Vás sejmout starosti, spojené s péčí o zákazníka. Co byste řekli tomu, kdyby Vám už měsíc před nástupem rekreantů přišly na účet peníze za jejich ubytování? Zařídíme to. Nemusíte se o nic starat, platit nám ani se k ničemu zavazovat. Najdeme Vám vhodného klienta, vybereme od něj požadovanou částku a vybavíme ho poukazem k pobytu. Vy se zatím věnujte tomu, co Vás baví. V oblasti pronájmu nemovitostí se pohybujeme od roku 1992 a víme, jak na to.

Registrace na portálu zars.cz je zdarma

Vložení údajů o Vašem rekreačním objektu do databáze je jednoduché a přehledné. Vaše chata či chalupa se okamžitě poté objeví v naší nabídce. Vy si pak už jen budete hlídat bankovní účet, kde se budou připisovat platby za pronájem. A také přivítáte hosty, až k Vám přijedou, protože to za Vás udělat nemůžeme:) 

Komu spolupráci nabízíme?

Pokud vlastníte rekreační chatu, chalupu nebo třeba vinný sklípek v turisticky zajímavé lokalitě, pak je naše nabídka určena právě Vám. Důležité je, aby klienti měli své soukromí, takže jen výjimečně zařazujeme apartmány nebo bydlení v privátě – v takovém případě je podmínkou samostatný vchod pro rekreanty, turisticky atraktivní okolí, možnost koupání nebo vlastní bazén na zahradě. 

Co je naší povinností?

Budeme vám maximálně nápomocni. Se zákazníky dojednáme vše potřebné, vybereme od nich peníze, vybavíme je poukazem k pobytu a potřebnými informacemi.

Jakmile vyplníte vstupní formulář, ozveme se a pak už vše půjde jako po másle. Rozhodně nečekejte, že vás zahltíme zbytečnou administrativou. Nic takového! Poradíme s cenou, výběrem fotografií, pomůžeme s tvorbou textů. Postaráme se, aby Váš rekreační objekt nezahálel a přinesl Vám peníze. Ty můžete investovat do případných úprav a zvelebení chalupy, dávat si je bokem pro Strýčka Příhodu, spořit si na důchod nebo si naopak dopřát báječnou dovolenou. 

A výhody pro Vás?

Odpadnou běžné provozní starosti, které Vás obírají o čas a energii. Veškerou komunikaci se zákazníky vyřídíme sami. Svůj rekreační objekt můžete dál nabízet sami, prostřednictvím cestovních kanceláří nebo jiných agentur. K ničemu se nezavazujete, exkluzivitu nevyžadujeme. Vaše nemovitost se objeví na portále zars.cz. Ano, právě zde se koncentruje nabídka atraktivních chat, chalup, vinných sklípků a venkovských usedlostí, jejichž krásu a půvab Češi znovu objevují!

Nepropásněte svoji příležitost a přidejte se k nám, abychom společně připravili pro tuzemské i zahraniční rekreanty krásné, nezapomenutelné chvíle, takže se k Vám rádi budou vracet… 

 

Pokračujte prosím vyplněním vstupního formuláře. Po jeho odeslání Vás budeme kontaktovat.

10 000+

Zákazníků s námi jelo 2x a více

200+

Majitelů chalup je s námi přes 10 let

500+

Chat a chalup k pronájmu

98%

Zákazníků nás doporučuje