Oblíbené chaty (0)

S majiteli chalup

2 chaty + 1 hřiště = skvělá aktivní dovolená v Krušných horách

Publikováno 19.03.2017

O všechny chaty a chalupy v naší nabídce se pečlivě staráme. Aktualizujeme informace, fotíme a ptáme se majitelů na nejrůznější otázky. Zkrátka děláme vše proto, abyste si Vaši dovolenou užili HEZKY ČESKY. Tentokrát jsme navštívili chaty rovnou dvě, ve vesnici Rotava v Krušných horách nás přivítal pan Kroc. Sedli jsme si na terasu, popíjeli kafíčko, na klín nám vyskočil zdejší mazlivý kocour Mikeš a spokojeně předl. Slyšeli jsme zurčení nedalekého potůčku a dýchali čerstvý horský vzduch, cítili jsme se jako na dovolené.. 

Více ...

Hájovna Pelec - v kouzelné samotě

Publikováno 30.08.2016

Chcete pít kojeneckou vodu přímo z vodovodního koutku, dýchat čistý vzduch a v noci vidět nebe plné hvězd? Pak jste na správném místě. Právě v této kouzelné pohádkové jihočeské krajině u Kamenice nad Lipou se nachází hájovna Pelec. K pronájmu je část hájenky, úplná samota na louce u lesa bez sousedů, ke které se navíc váže hezká pověst o Kněžském rybníku:

Více ...

Malá rodinná zahradnická farma s agroturistickým ubytováním

Publikováno 28.06.2016

Přinášíme Vám rozhovor s panem Kolaříkem, majitelem rodinné zahradnické farmy s agroturistickým ubytováním. Po týdnu dovolené v Kamenici zrelaxujete tělo, duši i mysl a odnesete si nejen vzpomínky na krásné chvíle, ale i mnohé zkušenosti a poznání z oboru zahradničení a zdravého životního stylu.

Více ...